UA / RU
Підтримати ZN.ua

"Шахтар" призначив Йовічевіча новим головним тренером

Хорватський фахівець був представлений команді.

"Шахтар" представив нового головного тренера

"Шахтар" представив нового головного тренера

Донецький "Шахтар" призначив нового головного тренера, яким став колишній наставник "Дніпра-1" Ігор Йовічевіч, про що повідомила прес-служба клубу.

Фахівець підписав контракт із клубом на два роки та стане 35-м головним тренером в історії "гірників", а також сьомим іноземцем на чолі команди. Він був представлений гравцям та розпочав роботу.

48-річний Йовічевіч розпочав тренерську кар'єру в "Карпатах" у 2012-му році, після чого також працював у "Цельє" та загребському "Динамо", а "Дніпро-1" фахівець прийняв у 2020-му.

Як тренер хорват провів у чемпіонаті та Кубку України 92 матчі - 37 перемог, 18 нічиїх та 37 поразок з різницею м'ячів 135-120.

На посаді наставника "Шахтаря" Йовічевіч змінив італійця Роберто Де Дзербі, з яким донеччани раніше розірвали контракт. Більшість легіонерів та тренерський штаб покинули клуб після початку повномасштабного військового вторгнення Росії в Україну.

Новим наставником "Дніпра-1" при цьому буде Олександр Кучер із "Металіста".

Читайте також: "Металіст" перед стартом в УПЛ відпустив головного тренера у "Дніпро-1"

Раніше повідомлялося про те, що "Шахтар" закрив клубний телеканал.