"Шахтар" обіграв лідера чемпіонату Вірменії у контрольному матчі

Донеччани забили по голу у кожному з таймів.

У понеділок, 22 січня, донецький "Шахтар" провів перший товариський матч на тренувальному зборі у Туреччині.

Команда Маріно Пушича здобула перемогу над лідером чемпіонату Вірменії "Пюніком" з рахунком 2:0.

Перший гол "гірники" забили на 14-й хвилині. Новачок донеччан Кевін розібрався із суперником на фланзі і віддав передачу, яку ударом у дотик замкнув Зубков.

Остаточний рахунок було встановлено на 82-й хвилині, коли Цуканов підловив захисника та відправив м'яч у ворота після невдалого пасу від воротаря.

"Шахтар" – "Пюнік" – 2:0

Голи: Зубков, 14, Цуканов, 82

"Шахтар": Різник (Рудько, 46), Конопля (Гочолеішвілі, 46) Бондар (Лемкін, 46; Лацабідзе, 69), Матвієнко (Ракіцький, 46), Азаров (Педріньйо, 46) Степаненко (Назарина, 46), Бондаренко (Очеретько, 46; Цуканов, 69), Судаков (Криськів, 46), Зубков (Швед, 46), Кевін (Невертон, 46), Сікан (Егіналду, 46)

Відеоогляд матчу

Наступний контрольний поєдинок "Шахтар" запланував на 25 січня, а суперником команди має стати польський "Лех".

Раніше повідомлялося про те, що "Шахтар" продовжив контракт із капітаном команди.