© ФК Шахтер
© ФК Шахтер
© ФК Шахтер
© ФК Шахтер

В рамках четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів "Шахтар" у Львові грав з "Мальме". "Гірники" після виїзної поразки від шведів взяли переконливий реванш.

Поєдинок завершився з рахунком 4:0. Рахунок у матчі відкрив Олександр Гладкий, який відзначився на 29-й хвилині. У другому таймі пенальті реалізував Даріо Срна, а потім добили суперника Едуардо і Алекс Тейшейра. "Шахтар" здобув першу перемогу на груповому етапі Ліги чемпіонів цього сезону і забив свої перші голи. Ложкою дьогтю для донеччан стали жовті картки Срни і Кучера, які тепер пропустять матч проти "Реала".

Після перемоги "гірники" зрівнялися з "Мальме" за кількістю набраних очок (по 3), але випереджають шведів в таблиці завдяки кращому результату в особистих зустрічах.