© ФК Шахтер
© ФК Шахтер
© ФК Шахтер
© ФК Шахтер

Донецький "Шахтар" провів матч п'ятого туру групового етапу Ліги Європи. У Львові донеччани зустрічалися з "Коньяспором" і здобули розгромну перемогу з рахунком 4:0.

Відсутність кількох лідерів не надто позначилося на діях донеччан. Господарі частіше володіли м'ячем та реалізували чотири гольові епізоди. На 10-й хвилині подача з флангу завершилася автоголом від Бардакчі, який відправив м'яч у сітку воріт плечем. До перерви "гірники" подвоїли рахунок - Дентіньо точно пробив у дотик після пасу Тайсона.

На 66-й хвилині "Шахтар" зробив рахунок розгромним, коли подачу зі штрафного від Срни головою замкнув Едуардо, а крапку поставив Бернард - бразилець увійшов до штрафного після пасу Борячука і красиво перекинув кіпера.

"Гірники" достроково гарантували собі місце в плей-офф Ліги Європи, здобувши п'ять перемог поспіль на груповому етапі турніру.

Результати всіх матчів дня 24 листопада.