UA / RU
Підтримати ZN.ua

Селезньов покинув іспанську "Малагу"

Українець буде шукати новий клуб.

Селезньов покинув "Малагу" без забитих голів

Селезньов покинув "Малагу" без забитих голів

"Малага" на своєму офіційному сайті оголосила про розірвання контракту з українським нападником Євгеном Селезньовим. Співпрацю припинено за обопільною згодою.

34-річний футболіст перейшов у "Малагу" в січні. За цей час він провів 12 матчів, результативними діями не відзначився.

В "Малагу" Селезньов перебрався з турецького "Акхысара", за який у минулому сезоні чемпіонату Туреччини зіграв 7 матчів і забив 3 голи.

В Україні Селезньов відомий своїми виступами за київський "Арсенал", донецький "Шахтар" і "Дніпро". Разом з "Дніпром" Селезньов у 2015-му році доходив до фіналу Ліги Європи.

Зазначимо, що Селезньов потрапив в сферу інтересів турецького "Гезтепе", а у послугах українця зацікавлений особисто головний тренер команди.

Раніше повідомлялося про те, що український форвард Селезньов має намір повернутися в Туреччину.