Роналду подолав історичну позначку за кількістю голів за кар'єру

Португалець - головний бомбардир в історії футболу.

У 14-му турі англійської Прем'єр-ліги "Манчестер Юнайтед" приймав лондонський "Арсенал" та здобув перемогу з рахунком 3:2.

Головним героєм поєдинку став форвард МЮ Кріштіану Роналду, який на 52-й хвилині забив гол після прострілу від Маркуса Рашфорда, а на 70-й хвилині оформив дубль із пенальті.

Для Роналду ці голи стали 800-м та 801-м у кар'єрі за клуб та збірну. Як повідомляє Squawka Football, 36-річний португалець став першим футболістом в історії, який зумів розміняти дев'яту сотню голів на професійному рівні.

"Манчестер Юнайтед" після 14 турів іде сьомим у турнірній таблиці АПЛ. Роналду перейшов у клуб з "Ювентуса" минулого літа і забив по шість голів за манкуніанців у поточному сезоні АПЛ та Ліги чемпіонів.

Раніше повідомлялося про те, що італійська прокуратура допитає Роналду у справі про можливі махінації "Ювентуса".