"Реал" та "Вільярреал" вийшли до півфіналу Ліги чемпіонів

Іспанські клуби зуміли пройти своїх суперників.

12 квітня відбулися два чвертьфінальні матчі у відповідь Ліги чемпіонів.

Сенсацію у Мюнхені створив "Вільярреал", який після домашньої перемоги (1:0) зумів зіграти внічию у Німеччині.

"Баварія" передбачувано більше атакувала та погрожувала воротам гостей, а забити та зрівняти рахунок за сумою двох матчів зумів Левандовські.

Коли здавалося, що на вболівальників чекає додатковий час, "Вільярреал" на останніх хвилинах зустрічі втік у контратаку, яку точним ударом завершив Чуквуезе – 1:1.

"Баварія" – "Вільярреал" – 1:1 (перший матч -0:1)

Голи: Левандовські, 52 – Чуквуезе, 88.

"Баварія": Нойєр, Ернандес (Девіс, 87), Упамекано, Павар, Горетцька, Кімміх, Мусіала (Гнабрі, 82), Мюллер (Шупо-Мотінг, 90), Левандовські, Коман, Сане.

"Вільярреал": Рульї, Фойт, Альбіоль, Пау Торрес, Еступіньян, Ло Чельсо, Коклен (Чуквуезе, 84), Капу, Парехо (Ор'є, 90+3), Жерар Морено, Данджума (Педраса, 84).

На "Сантьяго Бернабеу" "Реал" та "Челсі" видали неймовірно драматичний поєдинок. Після виїзної перемоги (3:1) "Реал" вважався явним фаворитом у цій парі, проте "Челсі" перевернув весь перебіг протистояння. Лондонці під час зустрічі вели з рахунком 0:3, але мадридці зуміли повернутися в гру – спочатку Родріго перевів матч до овертайму, а вже у додатковий час Бензема приніс іспанцям путівку до півфіналу Ліги чемпіонів.

"Реал" – "Челсі" – 2:3 (перший матч – 3:1)

Голи: Родріго, 80, Бензема, 96 - Маунт, 15, Рюдігер, 51, Вернер, 75.

"Реал": Куртуа, Карвахаль, Начо (Лукас Васкес, 88), Алаба, Менді (Марсело, 78), Модріч, Каземіро (Родріго, 78), Кроос (Камавінга, 73), Вальверде, Бензема, Вінісіус (Себальос, 115).

" Челсі" : Менді, Джеймс, Сілва, Рюдігер, Алонсо, Ковачич (Жоржиньо, 105), Лофтус-Чік (Сауль, 105), Канте (Зієш, 100), Маунт, Хавертц, Вернер (Пулішич, 83).

У півфіналі "Вільярреал" зіграє проти переможця пари "Ліверпуль" – "Бенфіка", а "Реал" зустрінеться з найсильнішим у протистоянні "Манчестер Сіті" та "Атлетіко".

Фінал Ліги чемпіонів 2021/22 пройде 28 травня о 22:00 у Парижі на "Стад-де-Франс".

Нагадаємо, чинним переможцем Ліги чемпіонів є "Челсі", який у фіналі в Порту обіграв "Манчестер Сіті" (1:0).

Раніше повідомлялося про те, що у Росії забрали фінал Ліги чемпіонів.