ПСЖ став володарем Суперкубка Франції

Парижани здобули черговий трофей.

13 січня на стадіоні "Фелікс Болар" в Лансі в матчі за Суперкубок Франції зустрілися ПСЖ і "Марсель".

Зустріч завершилася перемогою паризької команди з рахунком 2:1. На 39-й хвилині рахунок відкрив нападник ПСЖ Мауро Ікарді, на 85-й хвилині форвард парижан Неймар успішно реалізував пенальті, а через 4 хвилини хавбек Дімітрі Пайєт скоротив відставання "Марселя" в рахунку.

Таким чином, "Парі Сен-Жермен" став володарем Суперкубка Франції. Це перший трофей парижан під керівництвом Маурісіо Почеттіно, який змінив на посту головного тренера клубу Томаса Тухеля.

Відзначимо, що ПСЖ був визнаний чемпіоном Франції за підсумками завершенного через пандемію коронавірусу сезону-2019/2020. "Марсель" зайняв 2-е місце.

Раніше повідомлялося про те, що матч Ліги чемпіонів був перерваний через расистський скандал.