Президент "Олімпіка" двічі вривався в кімнату суддів матчу проти "Шахтаря"

Владислав Гельзін залишився незадоволений діями арбітрів.

Президент "Олімпіка" Владислав Гельзін в перерві матчу 17-го туру української Прем'єр-ліги з "Шахтарем" (0:1) з матами вривався в кімнату суддів, повідомляє "Великий футбол".

Це відображено в рапортах арбітра зустрічі Юрія Іванова та делегата матчу Геннадія Прокоповича. Після фінального свистка Гельзін зробив це ще раз.

Нагадаємо, що на 38-й хвилині матчу "Олімпік" заробив кутовий, після якого нападник Нкенг переправив м'яч у ворота Трубіна.

Головний арбітр матчу Юрій Іванов переглянув момент і скасував гол, зафіксувавши офсайд у Снурніцина, який брав участь в епізоді.

Цей момент стався за рахунку 1:0 на користь "Шахтаря", а сама гра з таким результатом і завершилася.

Раніше повідомлялося про те, що президент "Олімпіка" в прямому ефірі жорстко розкритикував суддівство в матчі з "Шахтарем".