Прем'єр-ліга: "Олександрія" впевнено обіграла "Сталь"

Олександрійці закріпилися в першій половині турнірної таблиці.

Сьогодні, 16 жовтня, відбувся черговий матч 11-го туру української Прем'єр-ліги, в якому "Олександрія" приймала "Сталь". Підопічні Володимира Шарана підтвердили статус фаворитів і перемогли з рахунком 2:0.

Перший тайм пройшов з мінімальною кількістю моментів, а найреальніший шанс був у Мисика, після потужного удару якого "Олександрію" врятував воротар.

На 55-й хвилині господарі зуміли відкрити рахунок: Яремчук передачею низом в чужу штрафну вивів Старенького один на один, а той впевненим ударом відправив м'яч повз голкіпера у сітку воріт. Гравці "Сталі" активізувалися і почали частіше володіти м'ячем, але в підсумку пропустили другий гол в кінцівці поєдинку - Мікіцей прострілив у воротарський майданчик, звідки Куліш ударом в дотик був точний.

"Олександрія" - "Сталь" - 2:0
Голи: Старенький, 55, Куліш, 84

"Олександрія": Леванідов, Мікіцей, Шендрик, Гітченко, Цуріков, Запорожан, Банада, Старенький (Чорний, 87), Яремчук (Куліш, 74), Полярус (Грицук, 68), Паламар

"Сталь": Паньків, Пашаєв, Іщенко (Комваліус, 82), Стаменкович, Воронін, Карасюк, Каленчук, Мисик (Васін, 46), Дансо (Дебелко, 76), Задерака, Карікарі

Попередження: Старенький - Каленчук, Задерака

Нагадаємо, в інших матчах дня "Зірка" прийматиме "Ворсклу", а "Карпати" зіграють з "Дніпром".