Прем'єр-ліга: "Олександрія" в гольовий перестрілці обіграла "Олімпік"

Підопічні Шарана продовжують йти в лідируючій трійці.

Сьогодні, 29 вересня, у Києві відбувся матч 10-го туру української Прем'єр-ліги, в якому донецький "Олімпік" поступився "Олександрії" з рахунком 2:3.

Віталій Кольцов на 11-й хвилині відкрив рахунок у матчі після подачі Віталія Балашова зі штрафного удару і неузгоджених дій захисту "Олександрії".

На 25-й хвилині Дмитро Шастал відновив рівновагу, також скориставшись помилкою захисника і голкіпера.

Через чотири хвилини Сергій Політило дальнім ударом з льоту повторно вивів донецький клуб вперед, а в кінцівці другого тайму Банада і Грицук принесли перемогу команді Шарана.

"Олімпік" – "Олександрія" – 2:3

Голи: Кольцов, 11, Політило, 29 – Шастал, 25, Банада, 73, Грицук, 88 (з пенальті).

"Олімпік": Махновський, Кравченко, Зубейко, Снурницин, Пасіч, Політило (Сондей, 89), Кольцов (Цимбалюк, 85), Ксьонз (Пасіч, 74), Дегтярьов, Балашов, Тейшейра.

"Олександрія": Паньків, Пашаєв, Стецьків (Микицей, 78), Бондаренко, Шендрик, Банада, Задерака, Ковалець, Запорожан (Грицук, 59), Полярус (Сітало, 53), Шастал.

Попередження: Зубейко, Снурницин - Стецьків, Шастал, Бондаренко.

Нагадаємо, у стартовому матчі 10-го туру УПЛ "Шахтар" забив шість голів "Карпатам" у Львові.