Прем'єр-ліга: "Олександрія" обіграла "Чорноморець", нічия "Сталі" та "Зірки"

В Україні стартував черговий тур.

Сьогодні, 21 квітня, матчами "Чорноморець" – "Олександрія" та "Сталь" – "Зірка" стартував 28-й тур української Прем'єр-ліги. У перших матчах дня грали команди з другої частини турнірної таблиці. В Одесі "Олександрія" зуміла здобути гостьову перемогу (3:1), а ось в Києві була зафіксована нічия з рахунком – 1:1.

Рахунок у матчі "Сталь" – "Зірка" на 50-й хвилині відкрив Сергій Петров, замкнувши головою передачу Олексія Збуня.

Іван Цюпа на 54-й хвилині отримав другу жовту картку і залишив гостей у меншості, а через 3 хвилини Орест Кузик зрівняв рахунок ударом з пенальті.

"Сталь" – "Зірка" – 1:1

Голи: Кузик, 57 (з пенальті) – Петров, 50.

"Сталь": Пеньків, Джонатан, Ощипко, Еберт, Климчук (Книш, 70), Костенко (Нурієв, 82), Мисик, Месхі, Задерака (Копитов, 61), Хоцяновський, Кузик.

"Зірка": Паст, Гафеті, Полегенько, Братков, Цюпа, Білоног (Гедж, 58), Драченко, Авер'янов (Кондраков, 77), Чичиков, Петров, Збунь (Фатєєв, 72).

Попередження: Джонатан, Костенко – Гафеті, Цюпа, Петров.

Видалення: Цюпа, 54.

В Одесі "Олександрія" двічі засмутила ворота Безрука, ще в першому таймі вирішивши результат поєдинку. У другій половині гри команди обмінялися голами, завершивши матч з рахунком - 1:3.

"Чорноморець" – "Олександрія" – 1:3

Голи: Бобко, 50 – Старенький, 7, Грицук, 24 (з пенальті), Полярус, 77.

"Чорноморець": Безрук, Смирнов, Люлька, Жуніч, Ковалець, Бобко, Третьяков, Оріховський (Хамелюк, 85), Татарков (Гуччі, 70), Черній (Мусолітін, 81), Гладкий.

"Олександрія": Паньків, Цуріков, Бондаренко, Чеботаєв, Гітченко, Запорожан, Довгий (Банада, 63), Грицук (Пономар, 85), Полярус, Старенький (Протасов, 64), Сітало.

Попередження: Гладкий - Довгий, Грицук.

Прем'єр-ліга: анонс, де дивитися матчі 28-го туру.