Прем'єр-ліга: "Динамо" сенсаційно програло "Чорноморцю" в Одесі

Кияни пропустили два голи в першому таймі.

У заключному поєдинку 12-го туру української Прем'єр-ліги "Чорноморець" в Одесі приймав київське "Динамо" і здобув перемогу з рахунком 2:1.

Кияни регулярно мають проблеми в першому таймі - так було і цього разу. На 14-й і 21-й хвилинах господарі поля провели швидкі контратаки, які призвели до забитих м'ячів Ковальця і Хобленка.

Динамівці продовжували володіти перевагою і йти вперед, проте захист одеситів діяв надійно. Ближче до середини другого тайму у гостей на полі було вже чотири нападники, а Кравець зумів скоротити відставання ударом головою. Тим не менш, дотиснути суперника і вирвати нічию підопічним Хацкевича в підсумку не вдалося.

Тепер відрив "Шахтаря" від "Динамо" в турнірній таблиці УПЛ становить 6 очок.

"Чорноморець" - "Динамо" - 2:1
Голи: Ковалець, 14, Хобленко, 21 - Кравець, 79

"Чорноморець": Гутор, Зубейко, Мартиненко, Жуніч, Люлька, Алассан, Політило (Ваг, 72), Васін (Третяков, 84), Ковалець, Бамба, Хобленко (Мусолітін, 90)

"Динамо": Коваль, Морозюк, Пантіч, Кадар, Піваріч, Шепелев (Мораес, 34), Сидорчук, Гусєв (Бєсєдін, 46), Буяльський, Гармаш (Кравець, 70), Мбокані

Попередження: Васін, Гутор - Мбокані

Нагадаємо, в інших матчах дня "Зірка" і "Карпати" зіграли внічию, а "Олімпік" впорався з "Олександрією".