Перший сухий матч за клуб: воротар збірної України Трубін допоміг "Бенфіці" обіграти "Порту"

Українець став одним із найкращих гравців поєдинку.

Воротар збірної України Анатолій Трубін вперше провів гру без пропущених голів за "Бенфіку".

У центральному матчі сьомого туру чемпіонату Португалії лісабонська команда приймала "Порту" і здобула перемогу з рахунком 1:0 завдяки голу Анхеля Ді Марії на 68-й хвилині.

Варто зазначити, що "Порту" з 19-ї хвилини грав у меншості після вилучення Фабіу Кардозу. Тим не менш, гості мали кілька небезпечних моментів, а Трубін двічі врятував свою команду після дальнього удару та виходу суперника віч-на-віч.

За свою гру українець отримав оцінку 7,7 від порталу WhoSored – найкращий показник серед усіх учасників поєдинку. Трубін провів перший сухий матч у Португалії.