Перша ракетка України Калініна виграла найпрестижніший турнір у кар'єрі

Українка здобула перемогу у фіналі за підсумками трьох сетів у Франції.

Перша ракетка України Ангеліна Калініна стала чемпіонкою турніру категорії WTA 125 у французькому Ліможі.

Тенісистка, яка отримала п'ятий номер посіву, у півфіналі обіграла росіянку Анну Блінкову у двох сетах (7:5, 6:4), а фінал проти датчанки Клари Таусон вийшов складнішим.

Суперниці вдалося зрівняти рахунок у другій партії, але це не завадило українці перемогти за підсумками трьох сетів – 6:3, 5:7, 6:4.

Ангеліна Калініна, яка піднялася на 39-те місце у світовому рейтингу WTA, виграла свій перший у кар'єрі титул на рівні WTA та зіграла у другому фіналі. До того вона вигравала 15 титулів на турнірах категорії ITF.

Варто зазначити, що чемпіонством на турнірі в Ліможі у парному розряді у дівчат відзначилася ще одна українка Марта Костюк.