Олімпіада-2018: Пайффер виграв чоловічий спринт, українці виступили невдало

На Олімпіаді відбулася перша чоловіча гонка з біатлону.

Сьогодні, 11 лютого, в Пхенчхані пройшла спринтерська гонка з біатлону серед чоловіків на Олімпіаді-2018.

Олімпійським чемпіоном несподівано став німець Арнд Пайффер, "срібло" у чеха Міхала Крчмаржа, а "бронзу" завоював італієць Домінік Віндіш.

Зазначимо, що під час гонки в Пхенчхані бушував сильний вітер, з яким більшість лідерів впоратися не зуміли. Фаворит Олімпіади Мартен Фуркад завалив першу стрільбу і сенсаційно не зачепився за подіум.

Найкращим з українців фінішував Дмитро Підручний – він 21-й. Артем Прима показав 39-й результат, Сергій Семенов – 45-й, Володимир Семаков – 74-й.

Результати гонки

1. Арнд Пайффер (Німеччина) – 23.38,8 (0)

2. Міхал Крчмарж (Чехія) – 4,4 (0)

3. Домінік Віндіш (Італія) – 7,7 (1)

...

21. Дмитро Підручний (Україна) – 48,7 (0)

39. Артем Прима (Україна) – 1.36,1 (2)

45. Сергій Семенов (Україна) – 1.46,1 (1)

74. Володимир Семаков (Україна) – 2.52,9 (3)

У складі збірної України в Пхенчхан прибуло 33 спортсмени, які виступатимуть у 9 дисциплінах. Всього буде розіграно 102 комплекти медалей у 7 видах спорту, а учасників налічується близько 2,5 тисяч.

Нагадаємо, жіночу спринтерську гонку на Олімпіаді-2018 виграла німецька біатлоністка Лаура Дальмайєр.