Наставник "Челсі" розповів про роль Мудрика у сенсаційній поразці команди у кубковому матчі

"Челсі" програв у першому поєдинку.

Головний тренер "Челсі" Маурісіо Почеттіно прокоментував поразку від "Мідлсбро" у першому матчі 1/2 фіналу Кубка англійської ліги.

"У першому таймі ми припустилися кількох помилок, і нас за це покарали. Ми створювали моменти, але не забили, ми були недостатньо влучними. У другому таймі ми домінували, але не створили достатньо моментів. "Мідлсбро", звичайно, заслуговує на повагу.

Армандо Броя повернувся після травми, через яку пропустив рік, і він грав кілька днів тому. Він не може грати як інші, нам треба керувати ситуацією. Коли він вийшов на поле разом із Михайлом Мудриком, їм було важко увійти в гру, створювати моменти, і в результаті вони не змогли допомогти нам забити або змінити результат", - сказав Почеттіно.

Нагадаємо, перший матч 1/2 фіналу Кубка англійської ліги "Челсі" - "Мідлсбро" завершився мінімальною поразкою лондонців з рахунком 0:1.

Українець Мудрик розпочав матч на лаві запасних, а з'явився на полі на 63-й хвилині. Матч-відповідь пройде 23 січня.

Раніше повідомлялося про те, що Мудрик отримав першу індивідуальну нагороду у складі "Челсі".