Мудрик забив гол за "Челсі" у переможному матчі АПЛ

Українець допоміг лондонцям перемогти.

Михайло Мудрик

У 37-му турі англійської Прем'єр-ліги лондонський "Челсі" з українцем Михайлом Мудриком обіграв "Ноттінгем Форест" на виїзді.

Український вінгер вийшов на поле у стартовому складі та вже на восьмій хвилині вивів гостей уперед. Мудрик прискорився на фланзі, прийняв передачу від Коула Палмера, змістився до центру та переграв воротаря.

"Ноттінгем" надалі вийшов уперед (2:1), але Стерлінг і Джексон наприкінці забили ще два голи та принесли "Челсі" перемогу з рахунком 3:2. Мудрика було замінено на 73-й хвилині.

"Ноттінгем Форест" – "Челсі" – 2:3

Голи: Болі, 16, Гадсон-Одой, 74 – Мудрик, 8, Стерлінг, 80, Джексон, 82

Відеоогляд матчу

Для Михайла Мудрика це п'ятий гол за "Челсі" в АПЛ та сьомий в усіх турнірах. Команда українця з 57 очками знаходиться на сьомому місці у турнірній таблиці чемпіонату Англії.

Раніше повідомлялося про те, що два українські футболісти потрапили до рейтингу найбільших розчарувань сезону в Англії.