Мудрик забив дебютний гол за "Челсі" в АПЛ

Українець допоміг лондонцям здобути перемогу.

Футболіст збірної України Михайло Мудрик забив дебютний гол за "Челсі" в англійській Прем'єр-лізі.

У сьомому турі чемпіонату Англії "сині" гостювали у "Фулгема" та здобули перемогу з рахунком 2:0.

Українець вийшов на поле у стартовому складі та відзначився забитим м'ячем на 18-й хвилині: вінгер отримав навісний пас від Леві Колвілла та переграв голкіпера. Другий гол гостей вже за хвилину забив Армандо Броя.

Найкращі моменти та гол Мудрика у матчі з "Фулгемом"

Відеоогляд матчу

Для Мудрика це дебютний гол на офіційному рівні за "Челсі" у 24 матчах. Також на його рахунку два асисти. У липні українець відзначився забитим м'ячем за лондонців у товариській грі з "Брайтоном".

Вінгер став сьомим українським автором голу в історії АПЛ після Андрія Шевченка, Сергія Реброва, Андрія Вороніна, Андрія Ярмоленка, Віталія Миколенка та Олександра Зінченка.

Нагадаємо, 22-річний Михайло Мудрик перейшов до "Челсі" з донецького "Шахтаря" в січні за 70 мільйонів євро, а ще 30 мільйонів прописано бонусами.

Раніше Мудрик взяв участь у презентації нової форми "Челсі".