"Металіст" вирвав нічию у "Шахтаря" і зберіг лідерство в чемпіонаті

Підопічні Мирона Маркевича влаштували справжній штурм воріт донеччан на "Донбас-Арені", однак обмежилися лише одним влучним попаданням.

Харківський "Металіст" зумів відповісти на гол Тараса Степаненка на початку другого тайму точним ударом Марко Девіча, зігравши з українським грандом внічию 1:1 і зберігши перше місце в турнірній таблиці Прем'єр-ліги.

Донеччани ж не можуть перемогти вже другий матч поспіль - у 7-му турі, нагадаємо, підопічні Мірчі Луческу поступилися "Дніпру" 1:3.

Справжній штурм воріт Антона Каніболоцького "Металіст" влаштував після того, як Марко Девіч ударом головою зрівняв рахунок, відповівши на подібний постріл Тараса Степаненко. Харків'яни вміло захищалися, але в основному атакували - "Шахтар" повністю програв супернику у володінні м'ячем.

якби не впевнена гра Каніболоцького, харків'яни пішли з поля переможцями. Слід відзначити, що Євген Арановський в першому таймі не дав пенальті у сумнівних ситуаціях як у ворота гостей, так і господарів. А вже після перерви арбітр міг сміливо призначати 11-метровий за знесення Диегу Соузи.

В цілому, харків'яни явно були задоволені результатом, однак підопічні Маркевича не грали на утримання рахунку, а постійно атакували. "Шахтар" так і не зумів нічим здивувати.

Шахтар - Металіст - 1:1 (0:0)

Голи: Степаненко, 49 (1:0). Девіч, 77 (1:1).

"Шахтар" (Донецьк):Каніболоцький, Ст. Шевчук, Кривцов, Ракицький, Срна, Степаненко, Гречишкін (Фред, 58), Дуглас (Бернард, 71), Тайсон, Тейшейра, Луїс Адріану (Едуарду, 89).

"Металіст" (Харків):Дишленкович, Азеведу (Пшеничних, 20), Папа Гуйє, Родрігу Моледу, Вільягра, Краснопьоров (Шав'єр, 75), Едмар, Гомес (Диегу Соуза, 60), Соса, Бланко, Девіч.

Покарання: Соса, 21. Кривцов, 26. Степаненко, 54. Срна, 90 (попередження). Срна, 90+4 (видалення).

Судді: Арановський (Київ), Войтюк (Запоріжжя), Корнійко (Миргород).

31 серпня. Донецьк. "Донбас Арена". 50 078 глядачів.

16 Таврія 8 1 0 7 5:16 3

В іншому матчі другого дня 8-го туру "Ворскла" на виїзді обіграла "Говерлу" 2:1. Другий ігровий день 8-го туру завершиться матчем "Севастополь" - "Карпати". !zn