Мессі забив найшвидший гол у своїй кар'єрі

Аргентинець відзначився швидким голом.

Капітан збірної Аргентини Ліонель Мессі відзначився швидким голом у товариському матчі проти Австралії (2:0).

Зірковий нападник роздрукував ворота Метью Райана вже через 1 хвилину та 19 секунд після стартового свистка.

Цей гол став найшвидшим взяттям воріт у кар'єрі Мессі. До цього найшвидшим голом Мессі був м'яч у Лізі чемпіонів-2018. Форварду "Барселони" вистачило 2 хвилини та 7 секунд, щоб відкрити рахунок у поєдинку проти "Челсі".

Ліонель Мессі цього сезону провів за ПСЖ 40 матчів, у яких забив 21 гол і зробив 20 асистів, після чого залишив клуб у статусі вільного агента. Минулого року він став чемпіоном світу із збірною Аргентини.

Футболіст перейшов до ПСЖ із "Барселони" у 2021-му році, оскільки фінансові труднощі не дозволили каталонцям продовжити контракт зі своїм капітаном.

На початку червня стало відомо, що Мессі став футболістом американського клубу "Інтер Майамі".

Раніше "Барселона" в'їдливо відреагувала на відмову Мессі повернутися до клубу.