Мессі оформив дубль і зробив гольовий пас у другому матчі у США

Аргентинець провів уже другий яскравий поєдинок за океаном.

Нападник збірної Аргентини Ліонель Мессі став автором дубля та гольової передачі у своєму другому матчі за "Інтер Маямі" у США.

У другому турі Leagues Cup команда аргентинця розгромила "Атланту Юнайтед" із рахунком 4:0.

Мессі вийшов на поле у стартовому складі, а на восьмій хвилині отримав класний пас від Серхіо Бускетса і з другої спроби відправив м'яч у сітку воріт. Перший удар форварда припав у стійку.

На 22-й хвилині Лео розігнав атаку, віддав пас на партнера, а потім отримав передачу у відповідь і завдав точного удару у дотик.

На 53-й хвилині Мессі асистував Роберту Тейлору, який переграв воротаря.

Відеоогляд матчу

Ліонель Мессі провів свій другий матч за "Інтер Маямі". У першій грі він забив переможний гол у доданий час прямим ударом зі штрафного.

Зазначимо, що "Інтер Маямі" володіє легендарним футболістом Девідом Бекхемом, а за команду виступає український захисник Сергій Кривцов. Мессі перейшов у клуб із ПСЖ на правах вільного агента.

Раніше повідомлялося про те, що дебютна гра Мессі за "Інтер Маямі" встановила рекорд на телебаченні США.