Мессі дебютував за ПСЖ

Аргентинець провів свій перший матч за новий клуб.

Нападник Ліонель Мессі дебютував за "Парі Сен-Жермен" у матчі 4-го туру французької Ліги 1 з "Реймсом".

Аргентинець вийшов на поле на 66-й хвилині зустрічі за рахунку 2:0 на користь парижан, замінивши нападника Неймара.

За 31 хвилину на поле Мессі ні разу не вдарив по воротах, віддав 20 передач, 19 з яких були точними, і зробив один відбір.

Нагадаємо, 34-річний Лео був близький до нового контракту з "Барселоною", але Ла Ліга не схвалила документ через фінансові проблеми клубу, після чого форвард став вільним агентом.

Мессі дебютував за "Барселону" в 2003-му році. З тих пір він провів 778 матчів, забив 672 голи і зробив 305 асистів, а також став шестиразовим володарем "Золотого м'яча".

20 серпня ПСЖ оголосив про підписання контракту з Мессі на два сезони з опцією продовження ще на один рік.

Раніше стало відомо про те, що "Манчестер Юнайтед" оголосив про перехід Кріштіану Роналду.