UA / RU
Підтримати ZN.ua

Матч не відбувся: клуб УПЛ отримав технічну поразку через замерзлий газон

"Олександрія" не змогла прийняти поєдинок.

Газон на КСК "Ніка" у день матчу

Газон на КСК "Ніка" у день матчу

Українська асоціація футболу (УАФ) присудила технічну поразку з рахунком 0:3 "Олександрії" після того, як клуб не зміг зіграти на своєму полі матч 17-го туру УПЛ проти "Оболоні".

Рішення Контрольно-дисциплінарного комітету опубліковано на офіційному сайті УАФ.

При цьому "Оболонь" отримала технічну перемогу з рахунком 3:0. Також "Олександрія" повинна заплатити обов'язковий внесок у розмірі 150 тисяч гривень, компенсувати "Оболоні" і всім офіційним особам матчу витрати на підготовку до участі в цьому поєдинку.

Читайте також: Легендарний ексфутболіст "Шахтаря" офіційно знайшов собі нову команду в УПЛ

Рішення про покарання було ухвалено "за неналежну підготовку ФК "Олександрія" до проведення матчу та неналежну організацію матчу клубом-господарем поля".

Нагадаємо, команди не змогли розпочати гру в Олександрії, оскільки газон на КСК "Ніка" не відповідав усім вимогам. Фактично поле замерзло і несло небезпеку для здоров'я футболістів.

"Олександрія" з 11 очками перебуває на 15-й позиції і веде боротьбу за виживання в елітному дивізіоні. При цьому минулого сезону команда завоювала срібло чемпіонату України. "Оболонь" із 20 пунктами йде 10-ю.

17-й тур став першим після зимової паузи в українській Прем'єр-лізі.

Читайте також: УПЛ визнала дискваліфікованого тренера найкращим за підсумками туру

Раніше повідомлялося про те, що першоліговий клуб вибив одного з лідерів УПЛ і вийшов у півфінал Кубка України.