Марченко пробився у чвертьфінал турніру в Досі

Після перемоги над сьомою ракеткою світу українець обіграв суперника з Росії.

Третя ракетка України Ілля Марченко продовжує успішний виступ на турнірі в Досі (призовий фонд - $ 1,189,605). Українець вийшов у чвертьфінал змагань.

У другому раунді Марченко переграв росіянина Теймураза Габашвілі. Українець на своїй подачі не дозволив супернику взяти хоча б один гейм, зате сам узяв подачу суперника за рахунку 4:4 в першому сеті, а також дві подачі у другій партії - 6:4, 6:2.

У чвертьфіналі Марченко зіграє з французом Жеремі Шарді, який у своєму матчі другого раунду обіграв співвітчизника Поля-Анрі Матьє - 6:2, 6:4. Шарді посіяний на турнірі під сьомим номером.

Раніше Марченко сенсаційно вибив з турніру сьому ракетку світу Давіда Феррера. Інший українець Сергій Стаховський перший раунд подолати не зумів.

Нагадаємо, в минулому році Марченко повернувся в найкращу сотню тенісистів планети через чотири з половиною роки. На даний момент Ілля займає 94-е місце в рейтингу ATP.