Ерік тен Гаг залишився без роботи.

Ерік тен Гаг

Англійський "Манчестер Юнайтед" вирішив звільнити головного тренера команди Еріка тен Гага.

Про це повідомив офіційний сайт клубу АПЛ.

У минулому матчі манкуніанці програли "Вест Гему" (1:2) на виїзді. Команда йде лише 14-ю у турнірній таблиці Прем'єр-ліги та посідає 21-ше місце у Лізі Європи.

Виконуватиме обов'язки наставника МЮ найближчим часом легенда клубу Руд ван Ністелрой.

54-річний Ерік тен Гаг очолював "Манчестер Юнайтед" з літа 2022 року. З того часу команда виграла Кубок Англії та Кубок ліги.

Гучних успіхів тен Гаг досяг як головний тренер "Аякса" перед переходом на роботу в МЮ. Команда під його керівництвом виграла три чемпіонства країни та вийшла до півфіналу Ліги чемпіонів.

Раніше повідомлялося про те, що футболіст "Манчестер Юнайтед" допустив неймовірний промах у матчі АПЛ.