Ліга чемпіонів: "Порту" вибив "Ювентус", "Боруссія" Д пройшла "Севілью"

Відбулися матчі-відповіді в двох парах 1/8 фіналу.

9 березня відбулися два матчі-відповіді 1/8 фіналу плей-офф Ліги чемпіонів - "Боруссія" Дортмунд приймала "Севілью", а "Ювентус" зустрічався з "Порту".

Дортмундці першими забили два голи - дубль на свій рахунок записав Ерлінг Холанд, який забив вже 20 голів у 14 матчах в рамках турніру. Іспанці відповіли дублем Ен-Несірі, але перемога в першій грі дозволила німцям пройти далі.

"Боруссія" Д - "Севілья" - 2:2 (перший матч - 3:2)

Голи: Холанд, 35, 54 (з пенальті) - Ен-Несірі, 69 (з пенальті), 90+6

"Боруссія" Д: Хітц, Морей (Меньє, 90+5), Джан, Хуммельс, Шульц (Загаду, 89), Дахуд, Ділейні, Беллінхем, Азар (Пасслак, 67), Холанд, Ройс

"Севілья": Боно, Навас, Кунде, Карлос, Акуна, Хордан (Гомес, 60), Фернандо (Ракітіч, 86), Оскар (Торрес, 79), Сусо (Мунір, 86), Ен-Несірі, Окампос (Де Йонг, 60)

Попередження: Морей, Холанд, Джан - Акуна, Хордан, Кунде, Оскар, Фернандо, Карлос

"Ювентус" після першого тайму був у критичній ситуації - "Порту" вдалося вийти вперед зусиллями Олівейри. Однак потім у португальців був видалений Таремі, а Федеріко К'єза оформив дубль і вивів "Юве" вперед. Поєдинок перейшов в овертайми, так як перша зустріч завершилася з рахунком 2:1 на користь "Порту".

У другому екстра-таймі португальці зрівняли рахунок - точного удару зі штрафного завдав Олівейра. Потім Рабіо ударом головою вивів "Юве" вперед, але за сумою двох поєдинків далі пройшов "Порту".

"Ювентус" - "Порту" - 3:2 (перший матч - 1:2)
Голи: К'єза, 49, 63, Рабіо, 118 - Олівейра, 19 (з пенальті), 115

"Ювентус": Щесни, Куадрадо, Демірал, Бонуччі (де Лігт, 75), Алекс Сандро, Ремсі (Маккенна, 75), Рабіо, Артур (Кулусєвскі, 101), К'єза (Бернардескі, 102), Роналду, Мората

"Порту": Маркесін, Манафа, мбембе, Пепе, Санусі (Луїс Діас, 71), Корона (Лейте, 118), Олівейра (Лум, 119), Урібе (Груїч, 90), Отава (Сарр, 62), Марега (Мартінес, 106), Таремі

Попередження: К'єза, Куадрадо, Бернардескі, Кулусєвскі - Отава, Таремі, Олівейра, мбембе

Вилучення: Таремі, 54

Раніше повідомлялося про те, що нападник ПСЖ повторив досягнення Шевченка в Лізі чемпіонів.