Ліга Чемпіонів: "Спартак" розгромлює "Жиліну", "Арсенал" перемагає "Партизан"

У вівторок, 28 вересня, закінчилися перші матчі другого туру групового етапу Ліги Чемпіонів. Московський «Спартак» розгромив словацьку «Жиліну», а англійський «Арсенал» не залишив жодних шансів сербському «Партизану».

У вівторок, 28 вересня, закінчилися перші матчі другого туру групового етапу Ліги Чемпіонів. Московський «Спартак» розгромив словацьку «Жиліну», а англійський «Арсенал» не залишив жодних шансів сербському «Партизану». У квартеті Е сенсацій не сталося - фаворити групи здобули заслужені перемоги. Так, мюнхенська «Баварія» обіграла з рахунком 1:2 швейцарський «Базель». Голи забили: Олександр Фрай («Базель») на 18-й хвилині й дубль оформив Бастіан Швайнштайгер, який забив на 56-й та 89-й хвилинах. З аналогічним рахунком розібралась італійська «Рома» з румунським клубом "Клуж". Голи забили: Філіп Мексес («Рома») на 69-й хвилині, Марко Боррьєлло («Рома») на 71-й, Іонуц Рада («Клуж») на 78-й хвилині. У групі F команди відзначилися «сухими» перемогами. Так, московський «Спартак» розгромив словацьку «Жиліна» з рахунком 3:0. Голи забивали: Арі на 34-й і 61-й хвилинах й Ібсон Баррету да Сілва на 89-й. У другій зустрічі групи англійський «Челсі» переміг з рахунком 2:0 французький «Марсель». Голи забили: Джон Террі на 8-й хвилині й Ніколя Анелька на 29-й. У квартеті G перемогу в сьогоднішньому розіграші здобув тільки іспанський «Реал Мадрид», який з рахунком 0:1 зумів обіграти французький «Осер». Єдиний гол на 81-й хвилині забив Анхель Ді Марія. У той же час, в нічию закінчився матч між кривдником київського динамо нідерландським "Аяксом» та італійським «Міланом». Голи забивали: Мунір Ель Хамдауі («Аякс») на 23-й хвилині і Златан Ібрагімович на 37-й. Група H, в якій виступає донецький «Шахтар», сьогодні порадувала українських уболівальників переконливою перемогою гірників. «Шахтар» переміг португальську «Брагу» з рахунком 0:3. Голи забивали: Луїс Адріано на 57-й і 72-й хвилинах і Дуглас Коста, який на 91-й хвилині реалізував пенальті. У другому матчі групи англійський «Арсенал» впевнено переграв сербський «Партизан». Голи забивали: Габріель Клео («Партизан»), що реалізував пенальті на 33-й хвилині, Андрій Аршавін («Арсенал») на 15-й, Маруан Шамах («Арсенал») відзначився на 71-й хвилині й Себастьян Скіллачі («Арсенал ») поставив фінальну крапку в поєдинку на 82-й хвилині.За підсумками проведених ігор, турнірна таблиця в групах E, F, G, H виглядає так:Група Е «Баварія» - 6 очок «Клуж» - 3 очки «Рома» - 3 очки «Базель» - 0 очок Група F «Челсі» - 6 очок «Спартак» - М - 6 очок «Марсель» - 0 очок «Жиліна» - 0 очок Група G «Реал Мадрид» - 6 очок «Мілан» - 4 очки «Аякс» - 1 очко «Осер» - 0 очок Група H «Арсенал» - 6 очок «Шахтар» - 6 очок «Партизан» - 0 очок «Брага» - 0 очок