Легендарний тенісист Надаль завершив виступ на Олімпіаді-2024 без медалі

Іспанець програв у парному розряді.

Рафаель Надаль

Іспанські тенісисти Рафаель Надаль та Карлос Алькарас зазнали поразки у чвертьфіналі парного розряду на тенісному турнірі Олімпіади-2024.

У минулому матчі легендарний ветеран та третя ракетка світу зустрічалися з четвертими номерами посіву Остіном Крайчеком та Радживом Рамом із США.

Поєдинок тривав 1 годину 39 хвилин і завершився впевненою перемогою американців з рахунком 2:6, 4:6.

Відеоогляд матчу

Раніше 38-річний Надаль програв у другому колі одиночного розряду сербу Новаку Джоковичу. Таким чином, іспанець завершив виступи у Парижі без медалі.

Варто зазначити, що Рафа має на своєму рахунку два золоті Олімпіади. У 2008-му році в Пекіні він виграв турнір у одиночному розряді, а в Ріо-де-Жанейро-2016 виборов золоту медаль у парі з Марком Лопесом. Для Алькараса це дебютні Ігри у кар'єрі.

Раніше повідомлялося про те, що сестри Кіченок вийшли до чвертьфіналу парного розряду Олімпіади-2024.