UA / RU
Підтримати ZN.ua

Костюк і Світоліна пробилися до чвертьфіналу Ролан Гаррос-2026

Українки продовжують перемагати у Франції.

У середу, 27 травня, українські тенісистки Марта Костюк та Еліна Світоліна провели свої матчі четвертого кола на Ролан Гаррос-2026. Раніше на турнірі українки встановили національний рекорд.

Костюк у двох сетах за 1 годину 40 хвилин із рахунком 7:5, 6:1 сенсаційно переграла третю ракетку світу і чотириразову переможницю Ролан Гаррос з Польщі Ігу Свьонтек.

Читайте також: Українська тенісистка розгромила росіянку на старті Ролан Гаррос-2026

Відеоогляд матчу Костюк — Свьонтек

Світоліна у своєму поєдинку не без проблем у вольовому стилі обіграла швейцарську тенісистку Белінду Бенчич — 4:6, 6:4, 6:0.

Відеоогляд матчу Світоліна — Бенчич

Марта вперше в кар'єрі зіграє у чвертьфіналі Ролан Гаррос і вдруге на турнірах Великого шлему після Australian Open-2024.

Для Світоліної це шостий вихід у чвертьфінал Ролан Гаррос і 15-й у всіх турнірах Великого шлему.

В 1/4 фіналу Костюк і Світоліна в очному протистоянні визначать півфіналістку Ролан Гаррос-2026.

Ролан Гаррос — один із чотирьох турнірів Великого шлему. Змагання проходять на ґрунтових кортах Парижа.

Читайте також: Українська тенісистка на Ролан Гаррос-2026 показала зруйновані Росією корти в Києві

Раніше повідомлялося про те, що українська тенісистка розплакалася після перемоги на Ролан Гаррос через російський обстріл.