Коноплянка відзначився шикарним голом у Польщі

Українець забив зі штрафного.

Ексфутболіст збірної України Євген Коноплянка забив за польську "Краковію" у другому матчі поспіль.

Коноплянка відзначився у матчі 8-го туру чемпіонату Польщі проти "Ракува" (3:0).

Українець вийшов у стартовому складі, а на 28-й хвилині вивів "Краковію" вперед, забивши прямим ударом зі штрафного.

Нагадаємо, Коноплянка став гравцем "Краковії" у лютому, підписавши контракт до літа 2022 року. Раніше він виступав за "Дніпро", "Севілью", "Шальке" та донецький "Шахтар".

Хавбек провів минулого сезону лише два матчі за "Шахтар" і награв сумарно 47 хвилин.

На його рахунку 14 матчів за польську команду та два голи. Влітку Коноплянка продовжив контракт із "Краковією" до кінця червня 2023 року.

Раніше повідомлялося про те, що Коноплянка забив перший гол за півроку перебування у польській "Краковії".