Хемілтон виграв Гран-прі Туреччини і став семиразовим чемпіоном Формули-1

Британцеві з "Мерседеса" в черговий раз не було рівних.

У неділю, 15 листопада, відбувся черговий етап сезону Формули-1 - Гран-прі Туреччини, який виграв пілот "Мерседеса" Льюїс Хемілтон.

Другим став пілот "Рейсінг Поінт" Серхіо Перес, а третє місце зайняв Себастьян Феттель з "Феррарі".

Хемілтон за три гонки до фінішу сезону оформив сьомий титул чемпіона Формули-1. Завдяки перемозі в Туреччині відрив Хемілтона від Валттері Боттаса досяг 110 очок.

За кількістю титулів британець зрівнявся з німцем Міхаелем Шумахером, який двічі вигравав титул з "Бенеттон" і п'ять разів - з "Феррарі".

1 листопада на ГП Емілії-Романьї "Мерседес" за 4 гонки до кінця сезону в сьомий раз поспіль виграв Кубок конструкторів.

Раніше повідомлялося про те, що Хемілтон випередив Шумахера за кількістю перемог у Формулі-1.