Євро-2020: Хорватія врятувала нічию з Чехією і зберегла шанси на вихід із групи

Команди обмінялися голами.

У другому турі групи D на чемпіонаті Європи зустрічалися збірні Чехії та Хорватії - команди зіграли внічию з рахунком 1: 1.

На 37-й хвилині Патрік Шик забив пенальті і вивів чехів вперед після того, як Деян Ловрен порушив правила у власному штрафному майданчику, потрапивши форварду ліктем в обличчя.

На 47-й хвилині Іван Перішич змістився з флангу і завдав точного удару під дальню штангу, який приніс хорватам нічию.

Хорватія - Чехія - 1:1
Голи: Перішич, 47 - Шик, 37 (з пенальті)

Огляд матчу

Після двох турів Чехія має 4 очки і впритул наблизилася до виходу з групи. Хорвати мають один пункт в активі і зберігають шанси на плей-офф.

Раніше повідомлялося про те, що Швеція завдяки голу з пенальті обіграла Словаччину.

Підписуйтесь на телеграм-канал ZN.UA про Євро-2020.