Іспанець Алькарас виграв US Open і позбавив росіянина статусу першої ракетки світу

Відбувся фінал одиночного чоловічого розряду турніру.

Іспанський тенісист Карлос Алькарас здобув перемогу у фіналі чоловічого одиночного розряду Відкритого чемпіонату США.

У фінальному поєдинку Алькарас зустрічався з норвежцем Каспером Руудом і переміг за підсумками чотирьох сетів з рахунком 6:4, 2:6, 7:6 (1), 6:3.

Матч тривав 3 години 23 хвилини.

Відеоогляд матчу

19-річний Алькарас уперше у кар'єрі виграв турнір Великого шлему. За цю перемогу іспанець отримає 2,6 мільйона доларів призових.

Також Алькарас отримав 2000 рейтингових очок, завдяки чому підніметься з четвертого рядка на перше місце в оновленій версії рейтингу ATP. Іспанець позбавить статусу першої ракетки світу росіянина Данила Мєдвєдєва. Рууд стане другим номером ATP, а топ-3 замикатиме іспанець Рафаель Надаль.

Новий чемпіон US Open став наймолодшим першим номером світового рейтингу в історії чоловічного тенісу. Він побив рекорд Ллейтона Хьюїтта, який став першим номером у 20 років.

Раніше повідомлялося про те, що в жіночому одиночному розряді US Open перемогу здобула перша ракетка світу.