"Інтер" став першим фіналістом Ліги чемпіонів

Міланський клуб побореться за трофей.

У вівторок, 16 травня, в рамках матчу-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів зустрічалися італійські "Інтер" та "Мілан".

Перша зустріч команд тиждень тому завершилася упевненою перемогою "Інтера" з рахунком 2:0.

Сьогодні "Інтер" спокійно зіграв за рахунком, раціонально провівши поєдинок. У "Мілана" був шанс повернутися в гру, коли в першому таймі Леау чудово увірвався до штрафного майданчика, але не влучив у дальній кут.

У другому таймі "Інтер" ще більше засушив гру, і навіть зумів забити свій гол - Лаутаро отримав м'яч у штрафному майданчику від Лукаку і пробив у ближньому куті Меньяна - 1:0.

"Інтер" – "Мілан" – 1:0

Гол: Лаутаро, 74.

"Інтер": Онана, Дарміан, Ачербі, А. Бастоні, Думфріс, Чалханоглу, Барелла (Гальярдіні 84), Мхітарян (Брозович 44), Дімарко (Гозенс 66), Джеко (Лукаку 66), Лаутаро Мартінес (Корреа 84)

"Мілан": Меньян, Калабрія, Тшау (Калулу 64), Томорі, Ернандес, Тоналі, Круніч, Месіас (Салемакерс 76), Діас (Ориги 76), Леау, Жиру

Попередження: Барелла, Лаутаро – Тшау, Тоналі, Круніч, Томорі.

Таким чином, "Інтер" став першим фіналістом цьогорічного розіграшу Ліги чемпіонів і у фіналі зіграє із найсильнішим у парі "Манчестер Сіті" – "Реал" (перший матч – 1:1).

Вирішальний матч ЛЧ відбудеться 10 червня у Стамбулі на Олімпійському стадіоні Ататюрка.

Раніше повідомлялося про те, що УЄФА може перенести фінал ЛЧ зі Стамбула до Лісабона через вибори президента Туреччини.