Гол українця Довбика шведам став самим пізнім переможним м'ячем в історії Євро

Нападник забив в самому кінці овертайму.

Форвард збірної України Артем Довбик відзначився голом на 121-й хвилині в матчі 1/8 фіналу Євро-2020 проти Швеції

Гол був забитий на позначці 120 хвилин і 37 секунд і став самим пізнім переможним на Євро, побивши рекорд француза Мішеля Платіні, який забив Португалії в 1984-му на позначці 118:53.

Відзначимо, що це другий гол в списку найбільш пізніх на Євро, рекорд належить турку Семіху Шентюрку, який забив Хорватії на Євро-2008 на позначці 121:01.

Нагадаємо, збірна України в матчі 1/8 фіналу Євро-2020 обіграла команду Швеції (2:1) і вийшла в чвертьфінал турніру. В 1/4 фіналу підопічні Шевченка зіграють проти Англії.

Раніше повідомлялося про те, що Довбик став наймолодшим автором гола збірної України на Євро.

Підписуйтесь на телеграм-канал ZN.UA про Євро-2020 .