UA / RU
Підтримати ZN.ua

"Говерла" оскаржить рішення ФІФА

Ужгородський клуб вважає покарання Міжнародної федерації футболу неадекватним.

Шуфрич не вважає покарання ФІФА справедливим

Шуфрич не вважає покарання ФІФА справедливим

"Говерла" буде оскаржувати рішення ФІФА залишити ужгородський клуб без можливості здійснювати трансфери найближчої зими і у наступне літнє міжсезоння через розірвання контракту без поважної причини у захищений період з румунським форвардом Маріусом Нікулае.

Як заявив віце-президент "Говерли" Олександр Шуфрич, ужгородці спробують залагодити всі питання: "Так, у листі ФІФА йдеться про закриття трансферного вікна, але це більше тимчасова санкція. У тому випадку, якщо ми знайдемо спільну мову з футболістом, санкції застосовуватися не будуть".

"Що стосується інших футболістів, то в них адекватні суми боргу. Ведемо переговори щодо виплати заборгованості. За останні роки ми закрили багато боргів, у тому числі і за рішенням ФІФА. Тому з першого разу штрафувати нас на два трансферні вікна - неадекватна реакція органів футбольного правосуддя. Ми будемо оскаржувати і суму, і питання щодо закриття трансферного вікна", - сказав Шуфрич в інтерв'ю телеканалу "Футбол 1".

Зазначимо, що на подачу апеляції у "Говерли" є 20 днів. У той же час, якщо рішення ФІФА про заборону здійснювати трансфери і реєструвати нових гравців залишиться в силі, в наступному році ужгородці ризикують втратити всіх орендованих гравців, так як термін їх оренди розрахований на один рік.