Футболісти збірної України відзначилися переможними гольовими пасами у кубкових матчах в Європі

Руслан Маліновський та Артем Довбик допомогли своїм командам перемогти.

Українські футболісти відзначилися результативними діями у складі європейських команд у кубкових матчах.

"Жирона" з українцями Віктором Циганковим та Артемом Довбиком у першому раунді Кубка Іспанії в гостях зустрічалася з "Сан-Роке" та здобула перемогу з рахунком 2:1.

Долю поєдинку на восьмій доданій хвилині при рахунку 1:1 вирішив епізод, коли Довбик віддав пас на Савіо, який записав на свій рахунок переможний гол. Варто зазначити, що форвард вийшов на заміну на 75-й хвилині. Також усю гру у складі гостей на полі провів Циганков.

Відео голу Савіо з передачі Довбика доступно в огляді матчу за посиланням.

"Дженоа" українця Руслана Маліновського у 1/16 фіналу Кубка Італії приймала "Реджану" та здобула перемогу з рахунком 2:1.

Маліновський вийшов на заміну вже в доданий час при рахунку 1:1, а через дві хвилини першим торканням м'яча віддав ефектний гольовий пас на Альберта Гудмундссона.

Відео гола з передачі Маліновського доступне за посиланням.

Раніше повідомлялося, що український футболіст потрапив до символічної збірної АПЛ за підсумками жовтня.