Футболіст збірної України за дві хвилини став героєм матчу у Німеччині

Данило Сікан врятував для своєї команди нічию.

Нападник Данило Сікан відзначився дебютним голом за німецьку "Ганзу" у матчі другої Бундесліги.

20-річний футболіст залишився у запасі на гру проти "Дармштадту", але вийшов на заміну на 63-й хвилині. Вже за дві хвилини українець результативним ударом завершив розіграш кутового.

Для Сікана це третій матч та дебютний гол за команду. Забитий м'яч дозволив "Ганзі" зрівняти рахунок та утримати нічию до фінального свистка - 1:1.

Нагадаємо, Данило Сікан перейшов до "Ганзи" на правах оренди з донецького "Шахтаря" до кінця поточного сезону. До цього форвард грав у оренді за "Маріуполь". Також на рахунку гравця 4 матчі та 1 гол за збірну України.

"Ганза" після 23 турів посідає 15-те місце у турнірній таблиці другого за силою дивізіону чемпіонату Німеччини.

Раніше повідомлялося про те, що "Шахтар" підписав нові довгострокові контракти із двома українськими талантами.