UA / RU
Підтримати ZN.ua

Французький біатлоніст Перро вперше в кар'єрі виграв сезон Кубка світу

Спортсмен переміг достроково.

Французький біатлоніст Ерік Перро слідом за своєю співвітчизницею Лу Жанмонно став володарем Великого кришталевого глобуса за підсумками сезону-2025/26 на Кубку світу.

24-річний француз здобув дострокову перемогу в загальному заліку сезону завдяки результату в першій гонці заключного етапу Кубка світу в норвезькому Гольменколлені.

Читайте також: Україна стала третьою в медальному заліку чемпіонату Європи з біатлону

Перро фінішував третім у спринті, але цього йому вистачило для загальної перемоги. За дві гонки до завершення сезону Ерік став недосяжним для шведа Себастьяна Самуельссона.

Для Перро це перший Великий кришталевий глобус у кар'єрі. Він також перервав серію перемог норвезьких біатлоністів, яка тривала три роки.

Нагадаємо, Перро виграв два золота в змішаній естафеті та чоловічій естафеті на Олімпіаді-2026 в Італії і став другим в індивідуальній гонці. Також на його рахунку ще три перемоги на чемпіонаті світу.

Читайте також: Зірковий норвезький біатлоніст на Олімпіаді-2026 вирішив публічно зізнатися у зраді

Раніше повідомлялося про те, що українська біатлоністка виграла золото юніорського чемпіонату світу.