Формула-1: Перес виграв Гран-прі Азербайджану

Мексиканець здобув несподівану перемогу.

У неділю, 6 червня, відбулася шоста гонка нового сезону Формули-1 - Гран-прі Азербайджану.

Перемогу у запеклій боротьбі здобув мексиканський пілот "Ред Булл" Серхіо Перес. Друге місце дісталося німцеві Себастьяну Феттелю з "Астон Мартін" (+1,385). Третя позиція у француза П'єра Гаслі з "Альфа Таурі" (+2,762).

Відзначимо, що до фінішу не дістався лідер загального заліку Макс Ферстаппен, а головна зірка гонок Льюїс Хемілтон посів лише 15-е місце.

результати гонки

Нагадаємо, в минулому сезоні семиразовим чемпіоном світу став Льюїс Хемілтон. Також "Мерседес" переміг в Кубку конструкторів. Наступна гонка сезону пройде 20 червня у Франції.

Раніше повідомлялося про те, що знаменитого пілота Формули-1 збила машина.