Формула-1: Боттас виграв Гран-прі Туреччини

Фінський гонщик переміг в Стамбулі.

У неділю, 10 жовтня, відбулася чергова гонка поточного сезону Формули-1 - Гран-прі Туреччини.

На автодромі в Стамбулі перемогу святкував пілот "Мерседеса" Валттері Боттас, другим став гонщик австрійської команди "Ред Булл" Макс Ферстаппен, а замкнув трійку найкращих напарник Ферстаппена, мексиканець Серхіо Перес.

Відзначимо, що пілот "Мерседеса" Льюїс Хемілтон, який стартував в гонці 11-м через штраф за заміну мотора, став п'ятим.

Результати гонки

Після цієї гонки Хемілтон втратив лідерство в загальному заліку пілотів Формули-1 (256,5 очка), поступившись першим місцем Ферстаппену (262,5).

Нагадаємо, в минулому сезоні семиразовим чемпіоном світу став Льюїс Хемілтон. Також "Мерседес" переміг в Кубку конструкторів. Наступний Гран-прі Формули-1 пройде 24 жовтня в США.

Раніше повідомлялося про те, що знаменитого пілота Формули-1 збила машина.