Ферстаппен встановив новий рекорд за кількістю перемог у сезоні Формули-1

Нідерландський пілот виграв Гран-прі Мексики.

Пілот команди "Ред Булл" Макс Ферстаппен виграв Гран-прі Мексики та встановив рекорд Формули-1.

Нідерландець ще на позаминулому етапі достроково став чемпіоном, але все одно фінішував першим у мексиканських перегонах, а до топ-3 увійшли Льюїс Хемілтон ("Мерседес") та Шарль Леклер ("Феррарі"). Для нідерландця це третя поспіль перемога на мексиканському Гран-прі.

Ферстаппен встановив рекорд в історії Ф-1 за кількістю перемог у сезоні – йому вдалося виграти 16-й етап цього року. Попереднє досягнення (15 перемог) було встановлено минулого сезону і також належить Максу. На третьому місці із 13 перемогами за рік розташувався легендарний Міхаель Шумахер.

Нагадаємо, Макс Ферстаппен за підсумками Гран-прі Катару втретє поспіль виборов титул чемпіона Формули-1. При цьому команда "Ред Булл" ще наприкінці вересня виграла Кубок конструкторів.

Раніше повідомлялося, що український гонщик приєднався до академії команди Формули-1.