Дві українські важкоатлетки стали чемпіонками Європи

Українки виграли золоті медалі

Українки Анна Давидова та Світлана Самуляк виграли золоті медалі у ваговій категорії до 64 кг на чемпіонаті Європи-2024 з важкої атлетики, який проходить у Софії (Болгарія).

У ривку золото виборола Самуляк, підкоривши вагу 101 кг. Мале срібло дісталося Давидовій – 100 кг. Анна виграла срібло і в поштовху, піднявши вагу 120 кг. Світлана посіла третє місце – 118 кг.

За сумою двоборства чемпіонкою Європи стала Давидова (220 кг). Друге місце та велике срібло дісталося Самуляк (219 кг).

Нагадаємо, раніше на ЧЄ-2024 у Софії срібну медаль у ривку виграв українець Павло Заліпський, а Каміла Конотоп стала абсолютною чемпіонкою у категорії до 59 кілограмів.

Раніше повідомлялося про те, що російських важкоатлетів не допустили на чемпіонат світу навіть у нейтральному статусі.