Дві українські тенісистки пробилися у друге коло US Open-2024

Ще дві завершили свої виступи на старті.

Чотири українські тенісистки провели матчі першого кола на US Open-2024.

Ангеліна Калініна (WTA №55) у трьох партіях обіграла француженку Осіан Доден (№86 WTA) – 6:1, 3:6, 6:1, Марта Костюк (WTA №19) виграла у американки Маккартні Кесслер (WTA №63) – 6:2, 6:3, а Юлія Стародубцева (№146 WTA) та Леся Цуренко (WTA №85) свої поєдинки програли.

Стародубцева поступилася нейтральній тенісистці з білоруським паспортом Вікторії Азаренко (№20 WTA) - 6:3, 1:6, 1:6, а Цуренко не зуміла впоратися з Пейтон Стернс зі США (WTA №47) - 1:6, 5:7.

Зазначимо, що Калініна у наступному матчі турніру зіграє проти Еліни Світоліної, а Костюк зустрінеться із британкою Херрієт Дарт (WTA №78).

Сьогодні, 27 серпня, свій стартовий поєдинок на змаганнях проведе ще одна українка Катерина Байндл, яка зіграє проти Елізабет Кочаретто.

Відкритий чемпіонат США – один із чотирьох турнірів Великого шлема, який проходить на кортах Нью-Йорка.

Раніше повідомлялося про те, що Світоліна здобула важку перемогу на старті US Open-2024.