Дві українки виграли золоті медалі чемпіонату Європи з боротьби

Українки стали чемпіонками Європи.

Дві українські спортсменки здобули золоті медалі чемпіонату Європи з боротьби, що проходить у Будапешті.

Аліна Грушіна-Акобія стала чемпіонкою Європи у ваговій категорії до 57 кг. У сутичці за золото вона перемогла бронзову призерку Олімпіади-2020 Евеліну Ніколову із Болгарії.

Також золото континентальної першості у столиці Угорщини виграла Тетяна Рижко. У фіналі у ваговій категорії до 65 кг перемігши Еліс Манолову із Азербайджану.

Ще одну нагороду сьогодні виборола Ілона Прокоспівюк, яка виграла бронзу у ваговій категорії до 62 кг.

Зазначимо, що учора, 31 березня, збірна України виграла дві медалі на чемпіонаті Європи. Олександра Хоменець завоювала срібло (до 55 кг), а Алла Бєлінська стала бронзовою призеркою (до 68 кг).

Раніше повідомлялося про те, що український чемпіон Європи з боротьби змінив громадянство.