Допоміг обіграти "Севілью": у "Реалі" відзначили надійну гру українця Луніна у черговому матчі

Голкіпер зберіг свої ворота на замку.

Воротар збірної України Андрій Лунін зіграв за мадридський "Реал" у 26-му матчі чемпіонату Іспанії проти "Севільї".

Команда Карло Анчелотті здобула мінімальну перемогу з рахунком 1:0 завдяки голу Луки Модрича на 81-й хвилині.

На початку другого тайму Лунін урятував "Реал" від пропущеного голу. Українець інстинктивно встиг виставити ногу та зреагувати на удар суперника впритул.

Відеоогляд матчу

Після поєдинку пресслужба "Реала" дотепно відзначила надійність українського воротаря: "Замки Лунін – найкращі для вашого будинку".

Андрій Лунін провів цього сезону Ла Ліги 14-й матч і в сьомому з них зберіг ворота на замку.

"Реал" після 26 турів набрав 65 очок і лідирує у турнірній таблиці чемпіонату Іспанії, випереджаючи "Барселону" на вісім пунктів.

Раніше повідомлялося про те, що футболіст "Реала" відновив кар'єру в збірній перед Євро-2024.