"Дніпро-1" вирвав перемогу у "Руха" та скоротив відставання від "Шахтаря" в УПЛ

Команди провели результативний матч.

У 22-му турі української Прем'єр-ліги "Дніпро-1" в Ужгороді приймав львівський "Рух" та здобув складну перемогу з рахунком 3:2.

Ще в першому таймі команди забили одразу чотири голи. Спочатку дніпряни повели у рахунку 2:0 завдяки забитим м'ячам Сарапія та Довбика, але ще до перерви Таллес та Клімчук відновили рівновагу – 2:2.

Вирішальний епізод поєдинку відбувся на третій доданій хвилині, коли Когут скористався подачею з флангу від Пихаленка та приніс дніпрянам перемогу.

"Дніпро-1" – "Рух" – 3:2

Голи: Сарапій, 9, Довбик, 28 (з пенальті), Когут, 90+3 – Таллес, 33, Климчук, 38

Відеоогляд матчу

Цей результат дозволив "Дніпру-1" залишитися на другому рядку у турнірній таблиці УПЛ, відстаючи від "Шахтаря" на п'ять очок. При цьому дніп'яни мають гру в запасі.

Раніше повідомлялося про те, що "Динамо" та "Шахтар" не визначили переможця в центральному матчі туру УПЛ.