"Динамо" завершило другий тренувальний збір розгромною перемогою над боснійцями

Кияни забили супернику чотири голи.

Київське "Динамо" провело заключний товариський матч на тренувальному зборі у Туреччині.

Підопічні Мірчі Луческу зустрічалися з боснійським клубом "Широкі Брієг" та перемогли з рахунком 4:1.

У складі киян дублем відзначився Шапаренко, а ще по голу на свій рахунок записали Гармаш та Циганков. Суперник відповів реалізованим пенальті.

"Динамо" - "Широкі Брієг" - 4:1

Голи: Шапаренко, 16 (з пенальті), 81, Гармаш, 35, Циканков, 47 - Мужан, 68 (з пенальті)

Динамо (перший тайм): Бущан, Тимчик, Забарний, Сирота, Дубінчак, Шапаренко, Гармаш, де Пена, Вербич, Антюх, Кулач

Динамо (другий тайм): Бойко (Моргун, 82), Кендзера, Боль, Бражко, Караваєв, Сидорчук, Шапаренко (Шкурін, 82), Буяльський, Вітіньо, Циганков, Ванат

Повне відео матчу

У попередніх матчах на зборі кияни перемогли "Лудогорець" (4:1), "Чукарічки" (3:2), "Рудар" (1:0) та тбіліське "Динамо" (1:0), а також зіграли внічию з "Левськи" (1:1).

Динамівці повернуться до Києва, після чого знову вирушать до Туреччини 13 лютого.

Раніше повідомлялося про те, що "Динамо" у вольовому стилі пробилося до 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА.