"Динамо" із розгромної перемоги стартувало у новому сезоні УПЛ

Кияни заробили три очки.

У неділю, 30 липня, у рамках 1-го туру української Прем'єр-ліги "Динамо" зустрічалося з "Минаєм".

Вольову перемогу у Києві на стадіоні "Динамо" імені Лобановського святкували господарі з рахунком 4:1.

Рахунок у поєдинку на третій хвилині відкрив Вітенчук, який дальнім ударом влучив у ворота Бущана, а ще в першому таймі двома голами відповів нападник киян Ванат.

У другому таймі команда Луческу забила її двічі – Буяльський реалізував пенальті, а Караваєв точно зіграв на добиванні.

Зазначимо, що команди догравали зустріч у неповних складах – у "Динамо" було вилучено Попова, а у "Миная" голкіпера Бандуру.

"Динамо" – "Минай" - 4:1

Голи: Ванат, 27, 30, Буяльський, 87 (з пенальті), Караваєв, 90+3 – Вітенчук, 3.

Динамо": Бущан, Дубінчак, Біловар, Попов, Тимчик, Сидорчук (Бражко, 82), Шапаренко (Шепелєв, 82), Кабаєв (Сирота, 34), Буяльський, Ярмоленко (Караваєв, 76), Ванат (Бетіно, 76)

"Минай": Бандура, Дмитрук (Ольховий, 59), Солдат (Ременяк, 67), Немчанінов, Вітенчук, Кравчук, Ралюченко (Рогозинський, 46), Булєза (Панасенко, 46), Одарюк (Гєчев, 72), Твердохліб,

Попередження: Бражко – Вітенчук, Панасенко, Кравчук

Вилучення: Попов 31 (пряма червона) – Бандура 56 (пряма червона)

Нагадаємо, "Динамо" за підсумками минулого сезону УПЛ посіло четверте місце у турнірній таблиці.

Таким чином, динамівці вперше у своїй історії виступлять у Лізі конференцій – третьому за силою єврокубковому турнірі після Ліги чемпіонів та Ліги Європи.

Раніше повідомлялося про те, що "Шахтар" стартував із мінімальної перемоги у новому сезоні УПЛ.